O našem penzionu PENZION SE NACHÁZÍ V SAMOTNÉM SRDCI MORAVSKÉHO SLOVÁCKA

Penzion najdete v klidné lokalitě malebné jihomoravské vesnice Šardice obklopené vinicemi a poli s výhledem do okolní krajiny. Nabízíme vám 12 dvoulůžkových a 3 třílůžkové pokoje s  vlastním sociálním zařízením. Pro skupiny o počtu vyšším než 33 osob jsme schopni zajistit ubytování ve spolupráci s vedlejším sklípkem.

K dispozici vám bude bezplatné připojení k internetu  Wi-Fi, velká společenská místnost s TV a chlazenými nápoji, parkování přímo před penzionem, možnost grilování a sportovního vyžití na zahradě. V našem penzionu je možná úschova jízdních kol – jsme zapojeni do programu CYKLISTÉ VÍTÁNÍ. V našem penzionu a okolí je k dispozici velké množství dalších aktivit (cykloturistika, pěší turistika, rybolov, jízda na koni, střelnice, tenis, degustace ve vinném sklípku, vino , vinařstvi , sklípek, ubytování, Jižní Morava,  víno z Moravy,  moravské toskánsko,  školení )

Další informace o ubytování

Vlastní vinice a vinařstvíŠESTNÁCT RŮZNÝCH ODRŮD VÍNA

Pěstování révy a výrobě kvalitních moravských vín se věnujeme již po tři generace. Naše vína vyrábíme výhradně z vlastní produkce vinice v Šardicích na jižní Moravě. Vinice je orientována jižně až jihozápadně ve svažitém terénu. Podloží je tvořeno žlutým pískovcem. Leží v nejlepší vinařské lokalitě obce Šardice, vinařské trati „Kameny“ a je obhospodařována podle zásad pěstování v systému integrované produkce s maximální šetrností k přírodě. Na celkové ploše vinice o rozloze 5,8 ha je pěstováno 16 odrůd révy v počtu 28 tisíc keřů, které dávají ty nejkvalitnější hrozny pro výrobu vína.

Zabýváme se také výrobou přírodních nealkoholických moštů a hroznového želé. Veškeré výrobky můžete ochutnat a zakoupit při návštěvě našeho penzionu.

Více informací o našem vinařství

V NAŠEM PENZIONU VÁM NABÍZÍME